Обяви 0 За нас Контакти
Продава ПАРЦЕЛ
област Пловдив, с. Войводиново
180 000 €
352 049.40 лв.

(36 €, 70.41 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 13:03 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 34 пъти.
Площ:
5000 m2
Регулация:
НЕ
Ток:
ДА
Вода:
ДА

Описание на имота:

ARCO REAL ESTATE представя на вашето внимание:

ПАРЦЕЛ във Войводиново :

Площ 5000 кв. м. - с излаз на 2 пътя,наличие на ток и 2 сонди.

Парцела е подходящ за промишлено ,жилищно строителство.

За повече информация и оглед:

Силвана Павлова - 0876 208 274
Особености
За пром.строителство
За контакт:
0876208274
Брокер:
Силвана Павлова
0876208274
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
АРКО РИЪЛ ЕСТЕЙТ ПЛОВДИВ
032 655 075
АРКО РИЪЛ ЕСТЕЙТ ПЛОВДИВ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2018 г.
arcoplovdiv.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, бул. Христо Ботев 92Г, Рилон Център, партер
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава ПАРЦЕЛ
област Пловдив, с. Войводиново
Обява: 1r177909862604409

180 000 €
352 049.40 лв.
История на цената
(36 €, 70.41 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Пловдив, с. Войводиново